Ubezpieczenia Jankowski

 

Zapraszamy do lektury naszych wpisów o tematyce związanej z prawem i finansach. Zbiór wpisów opisujących jak wygląda sprawa z ubezpieczeniami lub jak zarządzać finansami

 
listopad
06 '18

Imprezy dla pracowników

Norbert

Norbert

Organizacja imprez integracyjnych na dobre wpisała się w system zarządzania zasobami ludzkimi, szczególnie w korporacjach. Najczęściej to większe firmy zauważają potrzebę organizacji tego typu działań. Załoga integruje się, a pracownicy doceniają, że pracodawca robi dla nich coś wyjątkowego. 
Wigilie firmowe (np taka)organizowane są zawsze w grudniu lub w styczniu. Tego typu impreza na szczególny charakter: świąteczny, rodzinny. Uczestnicy firmowej wigilii zazwyczaj dbają o dobrą atmosferę w czasie tej imprezy. Jest to okazja do spokojnych rozmów, zacieśnienia kontaktów, spojrzenia inaczej na kolegów i koleżanki z pracy. Imprezy integracyjne mogą odbywać się w różnych miejscach i mogą mieć różny charakter. Często są to zabawy, takie jak na przykład gry zespołowe. Mają one za zadanie wzmocnić charakter uczestników. 
Dzięki temu pracownicy będą lepiej prezentowali się w czasie wykonywania zawodowych zadań w miejscu pracy. Imprezy firmowe to takie wydarzenia, które nie mają jednego z góry określonego scenariusza.Wszystko zależy od tego jaka jest to firma i jacy są uczestnicy takiej imprezy. Każda impreza może mieć swoje określone cele. Niekoniecznie chodzi o to, aby pracownicy miło spędzili ze sobą czas - może chodzić o coś więcej. 
Często uczestnicy nie tylko poznają siebie nawzajem, ale też poznają siebie samych jeszcze lepiej - swoje własne ograniczenia, mocne i słabe strony. Warto powierzyć organizację imprez dla pracowników profesjonalistom, którzy pomogą zdefiniować cel takiej imprezy i zrobią co w ich mocy, aby ten cel został osiągnięty za pomocą określonych środków.

imprezy firmowe

frazy kluczowe: imprezy firmowe


 

Warto zobaczyć

Biznes, Ekonomia, Analiza, Badania marketingowe, Badania opinii publicznej, Badania rynku, Czas wolny

Piszą na tym blogu

Iza, Norbert, Janusz , Tomek , Grażyna , Franek

Archiwum

Marzec 2019, Listopad 2018, Sierpień 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Luty 2018, Marzec 2017, Grudzień 2016, Styczeń 2016, Luty 2014, Maj 2013