Ubezpieczenia Jankowski

 

Zapraszamy do lektury naszych wpisów o tematyce związanej z prawem i finansach. Zbiór wpisów opisujących jak wygląda sprawa z ubezpieczeniami lub jak zarządzać finansami

 
maj
23 '18

Szkolenia oraz kursy z rodo

Grażyna

Grażyna

Prowadząc własną firmę mamy wiele spraw na głowie. Organizacja szkoleń jest jedną z nich, która daje o sobie znać raz na jakiś czas. Każdy pracownik musi uczestniczyć na specjalnych szkoleniach, które są obowiązkowe. Najpopularniejszymi z nich są szkolenia BHP, które dotyczą zarówno pracowników fabryk, jak i firm. 
Niestety są one ważne tylko przez pewien okres i wymagają odnowienia. Takie szkolenia wydają się przede wszystkim nudne, ponieważ przekazywane informacje za każdym razem są takie same. Co innego, gdy zajęcia dotyczą spraw, z którymi mamy styczność po raz pierwszy. Takie zajęcia mogą obejmować wiele zawodów. Może to być szkolenie z ochrony danych osobowych, szkolenia transportowe czy szkolenia audytorów wewnętrznych. Sama nazwa brzmi zachęcająco i obiecuje wiele przydatnych informacji, do których mielibyśmy zawężony dostęp, gdybyśmy próbowali wyszukać informacji na własną rękę. 
Szkolenia prowadzone są przez odpowiednio przeszkolonych ludzi lub osoby, które pracują w danej branży od lat. Zdradzają oni techniki sprzedaży, sposoby gestykulacji, uczą mowy ciała oraz jak ją odczytywać. Biorąc pod uwagę dane osobowe, bez szkoleń być może nie wiedzielibyśmy, jak zadbać o ich podstawową ochronę, a pracując w dużej firmie, jest to nasz obowiązek. Na niektórych stanowiskach przez nasze ręce przechodzą setki formularzy, które zawierają dane osobowe. 
Dowiedz się więcej o szkoleniach z zakresu GDPR/RODO na stronie:
https://szkolenia.dekra.pl/szkolenie/ABC-ochrony-danych-osobowych-po-zmianach-RODO
Ich ochrona jest priorytetem, ponieważ gdyby wypłynęły na światło dziennie lub przedostały się na fora internetowe, firma straciłaby wizerunek, poniosła ogromne koszta, a niekompetentny pracownik z pewnością pożegnałby się z pracą.

szkolenie z ochrony danych osobowych
szkolenia transportowe
szkolenia audytorów wewnętrznych

frazy kluczowe: szkolenie z ochrony danych osobowych, szkolenia transportowe, szkolenia audytorów wewnętrznych


 

Warto zobaczyć

Biznes, Ekonomia, Analiza, Badania marketingowe, Badania opinii publicznej, Badania rynku, Czas wolny

Piszą na tym blogu

Iza, Norbert, Janusz , Tomek , Grażyna , Franek

Archiwum

Marzec 2019, Listopad 2018, Sierpień 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Luty 2018, Marzec 2017, Grudzień 2016, Styczeń 2016, Luty 2014, Maj 2013