Ubezpieczenia Jankowski

 

Zapraszamy do lektury naszych wpisów o tematyce związanej z prawem i finansach. Zbiór wpisów opisujących jak wygląda sprawa z ubezpieczeniami lub jak zarządzać finansami

 
marzec
27 '17

Ułatwienia dla firm: przedstawiciel podatkowy

Grażyna

Grażyna

Prowadzisz własną firmę i zastanawiasz się, jak usprawnić jej działanie? Jeżeli Twoja firma bardzo szybko się rozwija, rozrasta i poszerza zakres działania, to dobrym  rozwiązaniem może być zastosowanie w niej outsourcingu. 
Czym jest outsourcing? 
Mówiąc najprościej i najkrócej: to zlecanie pewnych zadań podmiotowi zewnętrznemu. Najbardziej popularny wśród małych, średnich i dużych firm, jest obecnie outsourcing wszelkiego rodzaju usług księgowych. Zlecenie podmiotowi zewnętrznemu prowadzenia usług księgowych, jest bardzo dużym ułatwieniem i na ogół jest bardzo dobrym strategicznie i opłacalnym posunięciem. Oczywiście, pod warunkiem, że firma oferująca outsourcing księgowy, jest firmą uczciwą, sprawdzoną, wysoce efektywną oraz nie mającą wygórowanych cen. 
Dlatego, zanim zdecydujesz się na zlecenie tego typu usług zewnętrznej firmie, powinieneś dokładnie ją sprawdzić! Wybierając i ustanawiając przedstawiciela podatkowego dla swojej firmy pamiętaj, że: 
nie musisz i nie powinieneś  nigdy kierować się lokalizacją!

Jeżeli na przykład masz firmę w Warszawie, Twój przedstawiciel nie musi być z Warszawy- może to być równie dobrze przedstawiciel podatkowy z Wrocławia. Ważne, aby był on zaufany i profesjonalny! Jeżeli jesteś właścicielem, lub współwłaścicielem firmy, musisz też koniecznie pamiętać, że wszystkie usprawnienia i zmiany,  jakie chcesz wprowadzić, powinny być całkowicie zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. W biznesie lepiej nie chodzić drogami na skróty- ponieważ często prowadzą one na manowce... Dlatego potrzebna Ci będzie dobra kancelaria prawna, w której będziesz mógł zasięgać porad prawnych dotyczących wszelkiego rodzaju biznesowych pomysłów. To zagwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo.

biznes

frazy kluczowe: biznes


 

Warto zobaczyć

Biznes, Ekonomia, Analiza, Badania marketingowe, Badania opinii publicznej, Badania rynku, Czas wolny

Piszą na tym blogu

Iza, Norbert, Janusz , Tomek , Grażyna , Franek

Archiwum

Marzec 2019, Listopad 2018, Sierpień 2018, Lipiec 2018, Maj 2018, Luty 2018, Marzec 2017, Grudzień 2016, Styczeń 2016, Luty 2014, Maj 2013